close
آخرین مطالب
تبلیغ شما در اینجا
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سیستم وبلاگدهی
پنل اس ام اس رایگان
پنل اس ام اس ippanel
تبلیغ شما در اینجا
loading...
YourAds Here YourAds Here

سپید سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی

سپید سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی

بازدید : 1
شنبه 22 ارديبهشت 1397 زمان : 19:27

نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان لرستان با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

[caption id="attachment_2881" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

همانگونه که در بخش قبل بیان شد در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان موارد مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت از مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه مقاله هر کدام از این موارد را یک به یک توضیح خواهیم داد.

 1. نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان لرستان
 2. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان
 3. سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان
 4. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان لرستان
 5. ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان لرستان

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

همانگونه که بخش های مختلف بیان نموده ایم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان و تمامی مراحل مربوط به این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir اقدام نمود. تمامی مراحل مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق همین سایت انجام میگیرد . در بخش بعدی این مقاله در زمینه نحوه اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان لرستان توضیحاتی خواهیم داد.

نحوه دریافت و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان لرستان شرکت نموده اند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. از این رو نتایج آزمون تیزهوشان به صورت استانی اعلام نمی گردد. بنابراین سایت اعلام نتایج استانی به هیج عنوان نداریم.

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان لیست پذیرفته شدگان به صورت کلی در سایتی اعلام نمی شود. بلکه نتیجه آزمون به صورت فردی و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصی داوطلب اعلام می شود. از این رو داوطلبان برای ورود به پنل شخصی خود به این قسمت باید مراجعه نمایند.

[caption id="attachment_2882" align="aligncenter" width="600"]نتایج آزمون تیزهوشان لرستان نتایج آزمون تیزهوشان لرستان[/caption]

با وارد نمودن این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود و می تواند نتیجه آزمون خود را دریافت نماید. در این قسمت اطلاعات شخصی داوطلب را می توان مشاهده نمود. در زیر ستون وضعیت قبولی مشخص می شود که داوطلب در آزمون قبول شده است و یا نه. همچنین با کلیک بر روی گزینه مدیریت داوطلب در صورت قبولی می تواند نام مدرسه که در آن قبول شده است را مشاهده نماید و برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند در این بخش کارنامه داوطلب را می توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان معمولا زمان خاصی از قبل تعیین نمی شود ولی بر اساس روال گذشته و سنوات قبل می توان گفت که نتایج این آزمون معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir براساس دستورالعملی که در بخش قبل بیان نموده ایم با ورود به پنل شخصی هر داوطلب اطلاع رسانی می شود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج داوطلبان در صورتی که هر کدام از داوطلبان بنا به هر دلیلی حد نصاب لازم را بدست نیاورده باشند می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان لرستان با ورود به پنل کاربری داوطلب و کلیک بر روی گزینه اعتراض داوطلبان و ارائه توضیحاتی در زمینه دلایل اعتراض خود درخواست بررسی دوباره کارنامه خود را ارائه نمایند.

[caption id="attachment_2883" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان لرستان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان لرستان[/caption]

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان لرستان

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان و اعلام قبولی داوطلب در آزمون ورودی از آنجایی که در کارنامه قید می گردد که داوطلب در کدام مدرسه مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی با توچه به جدول زمانبندی اعلام شده از سوی مدارس با در دست داشتن مدارک اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوری اقدام شود.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی بنا به هر دلیلی داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام نکند این عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصیل در مدرسه به حساب می آید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

آدرس مدارس تیزهوشان استان لرستان

نام شهرستان / منطقه آموزشی نام دبیرستان
خرم آباد ناحیه 2 شهید بهشتی
الیگودرز شهید بهشتی
بروجرد شهید بهشتی
دورود شهید بهشتی
نورآباد شهید بهشتی
خرم آباد ناحیه 1 فرزانگان
الیگودرز فرزانگان
بروجرد فرزانگان
دورود فرزانگان
نورآباد فرزانگان
خرم آباد ناحیه 1 شهید بهشتی ( دوره دوم )
کوهدشت شهید بهشتی ( دوره دوم )
بروجرد شهید بهشتی ( دوره دوم )
دورود شهید بهشتی ( دوره دوم )
خرم آباد ناحیه 1 فرزانگان ( دوره دوم )
کوهدشت فرزانگان ( دوره دوم )
بروجرد فرزانگان ( دوره دوم )
دورود فرزانگان ( دوره دوم )

داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان و کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس تیزهوشان استان لرستان با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

منبع:

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان لرستان - www.azmoon.medu.ir

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
سپید سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 248
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 5
 • بازدید کننده امروز : 6
 • باردید دیروز : 19
 • بازدید کننده دیروز : 20
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 88
 • بازدید ماه : 784
 • بازدید سال : 826
 • بازدید کلی : 826
 • کدهای اختصاصی